TaxMachine PITy 2019/2020

Profesjonalny program do rozliczania rocznych deklaracji PIT za 2019 rok.
Rozliczysz i wyślesz do systemu e-Deklaracje wszystkie rodzaje PIT (PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-36L, PIT-38, PIT-39), a także PITy pracownicze/płacowe (PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C i inne). Odliczysz wszystkie ulgi podatkowe, w tym ulgę ulgę na dzieci, ulgę na internet, ulgę rehabilitacyjną.
Zawsze bezpłatnie i bez ograniczeń, także w zastosowaniach komercyjnych, w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych. Możliwość pracy wielostanowiskowej i zdalnej.

Więcej na temat programu Pobieram program PITy 2019/2020

e-deklaracje z programem PITy 2019/2020 - świetne zrealizowane pity przez internet

e deklaracje_desktop_icon_120E-deklaracje za 2019 rok

Opublikowany na naszej witrynie program do sporządzania PIT-ów za rok 2019 ma wbudowany podsystem do wysyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego oprogramowania będziesz mógł przekazać dokument do Urzędu Podatkowego oraz otrzymasz numer referencyjny wysłanego dokumentu, jak też całkiem automatycznie pobierzesz Urzędowe Poświadczenie Odbioru dokumentu elektronicznego.

projekt e deklaracje2 500

Korzyści wynikające ze rozliczania PITów w formie elektronicznej:

 • oszczędność czasu
 • niższe koszty złożenia PITów
 • otrzymanie poświadczenia przekazania formularzy PIT bez wychodzenia z firmy czy domu
 • ochrona środowiska naturalnego
 • prostota rozliczania zeznania
 • szybszy zwrot nadpłaty
 • bezpieczeństwo składanych danych
 • gwarancja prawidłowości wysyłanej deklaracji

Do wysłania najpopularniejszych formularzy nie jest potrzebny kwalifikowany podpis elektroniczny, bez niego można przesłać PIT 28, PIT-39, PIT 36, Pit 38, PIT 36L, Pit 37 za 2019 r.

System e-Deklaracje wykonany został w taki sposób, aby użytkownicy mogli korzystać z niego bez większego wysiłku. Platforma e-Deklaracje jest intuicyjna, przyjazna dla użytkownika, prowadzi osoby przez kolejne kroki wymagane przy wypełnianiu, a w następnej kolejności podczas składania e deklaracji przez internet.

Program Pit 2019/2020 do dostarczania e-Deklaracji poprzez Internet nie potrzebuje drogiego podpisu kwalifikowanego, aczkolwiek udostępnia także możliwość podpisywania e-deklaracji PIT rocznych takim podpisem.

Cały proces wysyłki deklaracji PIT, pobrania i wydruku formularza UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) wykonuje się w pełni automatycznie w obrębie programu, nie musisz uruchamiać żadnych innych programów obcych ani otwierać formularzy PDF udostępnianych przez Ministerstwo Finansów.

e deklaracje 2020

W jaki sposób przekazać zeznanie PIT poprzez Internet stosując program PITy 2019/2020?

Program PITy 2019/2020 to kompetentne, bezpłatne oprogramowanie do rozliczania rocznych formularzy PIT za 2019 rok. Program zawiera wszelkie wzorce formularzy Pit za 2019 rok, w tym:

 • Pit-39 - przychody ze zbycia praw majątkowych i nieruchomości,
 • Pit 38 - głównie dochody kapitałowe,
 • PIT-36L - liniowy podatek z działalności gospodarczej,
 • PIT-36 - najczęściej opodatkowanie działalności gospodarczej, dochodów zagranicznych, najmu,
 • PIT 28 - ryczałt od przychodów z działalności gospodarczej lub z najmu,
 • PIT-37 - dotyczy dochodów krajowych, dla jakich zaliczki na podatek finansuje płatnik, nade wszystko zyski z pracy najemnej, zyski z rent i emerytur, zarobki z umów zlecenia, dochody z umów o dzieło,

Dzięki automatycznemu wyliczaniu prawie wszystkich pozycji formularza PIT utworzenie standardowej deklaracji PIT-37 w programie Pity 2019 sprowadza się do wprowadzenia swoich danych osobowych oraz wprowadzenia kilku kwot z formularza PIT-11, to jest kwoty przychodów, sumy kosztów uzyskania przychodu, kwoty wpłaconych przedpłat na podatek dochodowy oraz sum wpłaconych składek ZUS na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne.

Można to wykonać dosłownie w czasie kilku chwil oraz natychmiast dostarczyć zeznanie do Urzędu Skarbowego poprzez system e-Deklaracje.


kreator pit 2019 2020 dochody

Aby uprościć wykonanie deklaracji Pit program Pit 2020 zawiera Kreator PIT 2019, który imponująco upraszcza tworzenie wszystkich druków PIT. Podatnik kierowany jest "za rękę" przez wszystkie kroki przygotowywania deklaracji Pit za 2019 rok, trzeba tylko wprowadzić wszelkie kluczowe dane i gotowy druk pojawia się na ekranie. Nie ma łatwiejszego sposobu na sporządzanie formularzy PIT za 2019 rok.

edeklaracje

Stosując program PIT 2019, sporządzamy deklarację - wpisujemy wymagane dane podatników, sumy przychodów, kosztów ich pozyskania, sumy wpłat na podatek dochodowy, kwoty odpisywanych składek na ZUS, w następnej kolejności dołączamy właściwe apendyksy i w podobny sposób je sporządzamy. Następnie, gdy deklaracja jest już gotowa, klikamy na ikonce "eDeklaracje" na pasku narzędzi okna formularza, następnie w oknie, które wyskoczy wpisujemy kwotę przychodu za uprzedni rok podatkowy i klikamy ikonkę "Wyślij". Po krótkim czasie zeznanie będzie przekazane do Urzędu Podatkowego i będziesz miał opcję by zapisać Potwierdzenie Urzędowe Odbioru formularza.

 

Słowa kluczowe

pity przez internet, pity przez net, e-pity, edeklaracje 2019, e-podatki, e-deklaracje 2019, pit przez internet, e-pity online 2020, pit online, e-deklaracje, e-deklaracje ministerstwo finansów, e-deklaracje 2020